Yemek sektörünün köklü firması
Lezzetli, Kaliteli ve Ekonomik

Yerinde Üretim

Özgaziantep Catring olarak, kurumunuzun hazır mutfağında veya gösterilecek alanda mutfak kurarak üretim hizmeti veriyoruz. Profesyoneller mutfağınızda sizin için oluşturduğumuz hizmetli ekibimiz iş yerinizdeki mutfağınızda Türk mutfağının leziz yemeklerini butik üretim anlayışı ile yemek saatlerinizde sizlere sunacaktır.
Kaliteli ve ekonomik koşullarla sağladığımız hizmeti, kaynakları daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp daha kaliteli hizmet sunuluyor ve uzman aşçı ve servis personellerimizi sizin hizmetinize görevlendiriyoruz.
Yemek hizmeti kapsamında; mönü hazırlama, satın alma, üretim ve mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen ve temizlik, personel temini ve eğitimi dahil, yemek ihtiyacının planlanmasından, servisine kadar tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.
Siz de kendi işyerinizde lezzetli ve hijyenik yemek hizmetini en uygun koşullarda almak istiyorsanız bize ulaşın.
Mutfağınızı, alanında uzman aşçılarımıza ve deneyimli servis personellerimize emanet edin.

Pratik

İş yerinizde pratik, ekonomik ve lezzetli yemek hizmeti almak için en doğru yerdesiniz

Ekonomik

İş yerinizde yemek maliyetlerini optimize ederken lezzetten ve çalışan memnuniyetinden taviz vermek istemiyorsanız doğru yerdesiniz

Kaliteli

Hjyenik, lezzetli ve diyetisyenler eşliğinde hazırlanmış nitelikli menüleri ve hızlı, profesyonel hizmeti ile Özgaziantep iş yerinizin yemek konusundaki kaliteli çözüm ortağınızdır

Belgelerimiz

MAKE A RESERVATION