Yemek sektörünün köklü firması
Lezzetli, Kaliteli ve Ekonomik

Taşıma Yemekler

Taşıma yemek, üretim yeri bulunmayan müşterilerimiz için sunduğumuz bir hizmetimizidir. Taşıma yemek hizmetinden, yemek ihtiyaçlarını bizim mutfaklarımızdan sağlıklı bir şekilde hazırlanıp, uzman kadromuzla kontrolleri yapılarak sevkiyatının yapılması sağlanmaktadır. Ayrıca sevkiyatı yapılan yemeklerin personele dağıtılması, sağlık kontrollerin ve temizliğinin personelimiz tarafından yapılmasının da sağlayabiliriz. Yapılan kontrollerin ve denetimlerin sonucunu da müşterilerimize rapor halinde sunulmaktadır.

Özgaziantep Catering’den işyerlerine hazır yemek almanın en büyük avantajı; müşterilerimizin kendi işlerine odaklanmasını sağlayarak verimliliği arttırmak ve ekonomik yarar sağlamaktır.

Yemek üretimi ve catering hizmetlerinde; bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik çağdaş teknoloji ile donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimle, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Pratik

İş yerinizde pratik, ekonomik ve lezzetli yemek hizmeti almak için en doğru yerdesiniz

Ekonomik

İş yerinizde yemek maliyetlerini optimize ederken lezzetten ve çalışan memnuniyetinden taviz vermek istemiyorsanız doğru yerdesiniz

Kaliteli

Hjyenik, lezzetli ve diyetisyenler eşliğinde hazırlanmış nitelikli menüleri ve hızlı, profesyonel hizmeti ile Özgaziantep iş yerinizin yemek konusundaki kaliteli çözüm ortağınızdır

Belgelerimiz

MAKE A RESERVATION