Blog ve Haberler

Belediyelerin İftar Organizasyonlarında Özgaziantep İmzası

Her yıl olduğu gibi bu yıl da pek çok belediyenin iftar çadırlarının yemek hizmeti Özgaziantep Catering tarafından verilmiştir. Toplu yemek denilince ilk akla gelen firma Özgaziantep, lezzeti ve hizmeti iftar çadırlarında halkımızla buluşmuştur.

Büyük Davetlerin Tercih Edilen Firması Özgaziantep

İster kamu kuruluşu, ister belediye, isterse de özel kuruluş farketmeksizin Ankara’da yemek firması denilince ilk akla gelen Özgaziantep Catering, toplu yemek organizasyonlarında imzasını başarı ile atıyor.

Northland Ankara, Özgaziantep İştirakı Olarak Yükselmektedir

Özgaziantep İntegra Yapı ortaklığı ile inşaa edilen Northland Ankara Keçiören Ovacık’ta yaşam standartlarını yükselten, olağanüstü bir konsept sunuyor. Northland; 110 metre yüksekliğinde iki kulesi ile bulutlara komşu olacağınız yepyeni bir dünya. Bir araya gelmesi zor ayrıcalıklar, ne istediğini bilenler için mükemmelden daha fazlasını sunuyor. 6 tip daire çeşidiyle toplamda 313 konuttan oluşan Northland Kule’de zirvede […]
Toplu Yemek Organizasyonu

Toplu Yemek Davetlerimiz Devam Ediyor

Özgaziantep Catering olarak toplu yemeklerin en çok tercih edilen firması olmaya bu Ramazan’da da devam ediyoruz. Siz de Ankara’da toplu yemek organizasyonları için catering hizmeti almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ramazan Davetlerinin Vazgeçilmez Firmasıyız

Özgaziantep Catering toplu iftar organizasyonlarına anahtar teslim yemek hizmeti vermek için deneyimli ekibi ile birlikte bu ramazanda da hizmetinizde. Belediyeler, hastaneler, yurtlar, kamu kurumları ve iş yerlerine ramazan ayında da iftar ve sahur yemeği konusunda hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Siz de Ankara’da iftar ve sahur yemeği konusunda bilgi, hizmet ve teklif almak için bizimle iletişime […]

MAKE A RESERVATION