Yemek sektörünün köklü firması
Lezzetli, Kaliteli ve Ekonomik

Paketlenmiş Yemekler

Şirketinizin personelleri için düzenlediğiniz kır gezilerinde ya da sıcak yemek yeme fırsatı bulamadığı yarı zamanlı ve vardiyalı çalışmaları zamanlarında çok seçenekli kumanya ve paket yemek servisleriyle Özgaziantep Catering olarak her zaman hizmetinizdeyiz.
Kaliteli, marka, hijyenik ve lezzetli paketlenmiş, kumanya yemekleri iş yerinize kendimiz getiriyor ve kendi elemanlarımızla servis ediyoruz.
İşletme, okul, yurt ve birçok kurumun gezilerinde fuarlarda yemek ekipmanına müsait olmayan alanlarda ekmek içi lezzetleri ile ortama sıcaklık katan Özgaziantep Catering mini sandviç hizmetleri sıcak soğuk tatlı tuzlu bütün alternatiflerle hizmet sunuyor.
Mevcut alanlarda mangal partileri ile ekmek içi lezzetlerine lezzet katan Özgaziantep gerekirse hiç alan bulamadığı durumlarda sandviçlerini ya da paket yemeklerini merkez mutfağına paketliyor alana getiriyor adeta uçuş esnasında yapılan ikramlar tarzında sizlere ikramlarda bulunuyor.

Pratik

İş yerinizde pratik, ekonomik ve lezzetli yemek hizmeti almak için en doğru yerdesiniz

Ekonomik

İş yerinizde yemek maliyetlerini optimize ederken lezzetten ve çalışan memnuniyetinden taviz vermek istemiyorsanız doğru yerdesiniz

Kaliteli

Hjyenik, lezzetli ve diyetisyenler eşliğinde hazırlanmış nitelikli menüleri ve hızlı, profesyonel hizmeti ile Özgaziantep iş yerinizin yemek konusundaki kaliteli çözüm ortağınızdır

Belgelerimiz

MAKE A RESERVATION