Özgaziantep İntegra Yapı ortaklığı ile inşaa edilen Northland Ankara Keçiören Ovacık’ta yaşam standartlarını yükselten, olağanüstü bir konsept sunuyor.

Northland; 110 metre yüksekliğinde iki kulesi ile bulutlara komşu olacağınız yepyeni bir dünya. Bir araya gelmesi zor ayrıcalıklar, ne istediğini bilenler için mükemmelden daha fazlasını sunuyor.
6 tip daire çeşidiyle toplamda 313 konuttan oluşan Northland Kule’de zirvede bulutlara, yalı dairelerde ise göle komşu olacaksınız.
Burada suyla yaşam hayal değil gerçek! 4.100 m²’ye yayılmış göleti ile Northland sizi dilediğiniz anda şehir yaşamından alıp, sahil kasabası maviliğinde bir yaşama götürecek.
Şehrin en büyük biyolojik göletlerinden birini içeren Northland’da mavi ve yeşile doyacaksınız.
Göl kenarında 4 mevsim yürüyüş yapabilir, iskelesinde mavinin keyfini çıkartabilir, göl manzaralı balkonunuzda her günü tatil tadında yaşayabilirsiniz.
Dört bir yanını çepeçevre saran Kent Ormanı, Parklar, sağlık ve eğitim alanlarının merkezinde Northland sahiplerine yeni bir dünya tasarlandı. 35,000 m2 alanın tamamını peyzaj ve sosyal donatılara ayıran doğa dostu Northland göleti ile her daireye yeşil ve mavinin kucaklaştığı şehrin merkezinde inanılması zor bir manzara sunuyor.
Tüm gün birbirinden seçkin markalara ait mağazaları gezip, akşamüstü seçkin bir caféde kahvenizi yudumlamanın keyfi sizce evinizden kaç adım uzakta olabilir?
Northland sakinleri için cadde dükkan konseptleri ile donatılmış, büyük bir café bistroyu ve büyük bir marketi de içeren sosyal alanlarda siz de evinizin konforunu terk etmeden keyifli vakit geçirebilir ve tüm ihtiyaçlarınızı yorulmadan bulabilirsiniz.
Akıllı ev sistemleriyle donatılan dairelerimiz mimarisi kadar sahip olduğu teknoloji ve malzeme kalitesiyle de standartlarını yüksekte tutanlara hitap ediyor.
Akıllı ev sistemleriyle donatılan dairelerimiz mimarisi kadar sahip olduğu teknoloji ve malzeme kalitesiyle de standartlarını yüksekte tutanlara hitap ediyor.
Northland yaşamın her anını dolu dolu geçireceğiniz benzersiz bir site konsepti sunuyor.
Kapalı otopark
Kapalı yüzme havuzu
Kapalı spor salonu
Açık hava spor alanları
Bahçede oturma grupları
Yürüyüş parkurları
7/24 kameralı çevre güvenliği
Fiziki güvenlik
Hamam
Sauna
Sinema salonu
Açık ve kapalı çocuk oyun alanı
Bisiklet parkuru
Mini amfi
Uçurtma çayırı
Hobi ve meyve bahçeleri
Göl kenarı iskelesi

 

Detaylı Bilgi Almak İçin: Northland Ankara

Related Posts