Hakkımızda

1960'dan beri

Özünde Lezzet Var

1960 yılında Ankara’da faaliyete başlayan Özgaziantep, yemek sektörünün en köklü ve kurumsal firmalarından birisidir.

Alanında tecrübeli ve eğitimli çalışanları ile hijyenik koşullarda yemek hizmeti sunan bir kuruluştur.

Özgaziantep Ankara Siteler’de en son teknoloji ile donatılmış olan, günlük 30.000 kişi kapasiteli fabrikasında tüm yemek ve outside catering hizmetlerini profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. Özgaziantep; hizmet anlayışını sürekli geliştirerek bu oluşumun güvencesi olarak ISO 22000, ISO GOOL, OHSAS 18001, ISO14001 ve TSE kalite sistem çalışmalarıyla yürüterek pekiştirmiştir.

Taşıma Yemeğin yanı sıra, dileyen müşterilerimize kendi mutfaklarında yerinde üretim yöntemi ile yemek hizmeti veren Özgaziantep Catering, mutfak projelendirme ve kurulum aşamalarında müşterilerine hizmet vermektedir.

Özgaziantep; iş merkezleri, fabrikalar, eğitim kurumları, sağlık kurumları ve şantiyelerde toplu yemek konusunda kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinin maliyet düşürme, rekabet gücünü arttırma ve kendi iş konularına odaklanmasında çözüm ortağınızdır.

Özgaziantep bugüne kadar edindiği tecrübelerini; deneyimli, eğitimli ekibiyle birlikte, kalite-hijyen ve müşteri memnuniyeti öncelikleri ile hizmet verdiği plaza, kobi, şantiye gibi farklı alanlardaki müşterilerinin beğenisine sunarak bu kuruluşların tüm yemek ve outside catering ihtiyaçlarını farklı çözümlerle, zamanında ve tam hizmet anlayışıyla karşılamaktadır.

1973

Şirket Kuruluşu

1992

Marka Tescil

1998

Kalite Standart Belgesi

Müşterilerimize

Özgaziantep'i Sorduk

Belgelerimiz

Personel (kişi)
Müşteri ve Üretim Kapasitesi (kişi)
Kurumsal Firma

MAKE A RESERVATION