Yemek sektörünün köklü firması
Lezzetli, Kaliteli ve Ekonomik

Catering ve Organizasyon

Davet ve düğünlerinizden açılış törenlerinize, toplantı ve seminerlerinizden, resepsiyon ve şenliklerinize kadar tüm organizasyonlarınızda Özgaziantep’in deneyimli, genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı istekleriniz doğrultusunda karşılamaktayız.
Özgaziantep Catering olarak organizasyonunuzun atmosferine uygun olarak yemek menüsü hazırlıyor, özenle yemek üretimini ve sevkiyatını yapıyor, deneyimli personelimizle servisini yapıyoruz.
Doyurucu içeriği ve alternatif menüleri ile hazırlanan sandwich ve kumanyalar; çalıştığınız mekanda, ofisinizde, gezilerinizde, pikniklerinizde, masanızın başında ve tüm özel günlerinizde sizlere farklı bir lezzet sunmaktadır.
Organizasyonlarınızda yemekle ilgili soru işaretini aklınızdan çıkarın. Siz organizasyonunun diğer detaylarıyla ilgilenirken, konuklarınızı lezzetli yemeklerimiz ve güleryüzlü personellerimize emanet edin!

Pratik

İş yerinizde pratik, ekonomik ve lezzetli yemek hizmeti almak için en doğru yerdesiniz

Ekonomik

İş yerinizde yemek maliyetlerini optimize ederken lezzetten ve çalışan memnuniyetinden taviz vermek istemiyorsanız doğru yerdesiniz

Kaliteli

Hjyenik, lezzetli ve diyetisyenler eşliğinde hazırlanmış nitelikli menüleri ve hızlı, profesyonel hizmeti ile Özgaziantep iş yerinizin yemek konusundaki kaliteli çözüm ortağınızdır

Belgelerimiz

MAKE A RESERVATION